یو پی اس های الکترونیکی

راه حل الکترونیکی Top-up یک مکانیزم توزیع برای جایگزین کردن کوپن های پیش پرداخت فیزیکی از طریق بار با کوپن مجازی است. راه حل یک مدل توزیع سلسله مراتبی برای توزیع کنندگان ، توزیع کنندگان فرعی و خرده فروشان پیاده سازی می کند و ارزش پخش مجازی زمان بین این اشخاص را در زمان واقعی جابجا می کند.

اپراتور قوانین تجارت از جمله سلسله مراتب توزیع ، قیمت گذاری ، تخفیف و کمیسیون را تعریف می کند. ساختار کمیسیون قابل انعطاف است و کلیه کمیسیون ها بصورت خودکار در زمان واقعی محاسبه می شوند. همه معاملات امن است و قبل از انجام آنها تأیید می شود. معامله را می توان در هر مرحله قبل از انجام عمل معکوس کرد.

اپراتورها کنترل خود را بر روی شبکه توزیع ، محصولات از بالا ، قیمت گذاری و حاشیه حفظ می کنند ، ضمن اینکه از مدیریت فروش مستقیم و هزینه های مربوط محافظت می شوند ، از پوشش مناسب فروش در کل توزیع کننده و پایه مشتری خود اطمینان دارند. اپراتورهای پیش پرداخت می توانند ضمن ارائه خدمات پیشرفته برتر برای مشتریان خود ، در زمینه های تولید کوپن ، انبارداری ، توزیع و کلاهبرداری به پس انداز خود دست پیدا کنند.

بستر “280 شارژ”

امروز ، مدیریت شارژ زمان پخش به یک چالش مهم فرایندهای تجاری برای اپراتورهای Telecom تبدیل شده است. Identity Infotech یک بستر متمرکز مدیریت و توزیع و توزیع e-Voucher مبتنی بر ابر را ایجاد کرده است.

این پلت فرم با استفاده از آخرین فن آوری های نرم افزار و سرور ساخته شده است و یک راه حل چند کاناله است که انعطاف پذیری را به توزیع کنندگان و نمایندگان می دهد. راه حل ما در ابر مستقر شده است که باعث کاهش CAPEX می شود و با نیاز مشتری قابل تنظیم است.

سکوی هویت قادر است تعداد طولانی معاملات را بطور مؤثر و ایمن اداره کند و از طریق USSD ، SMS ، IVR ، برنامه موبایل (iOS و Android) کار کند. این پلت فرم از طریق REST API قابل گسترش است و می تواند با دستگاههای کیوسک و POS ادغام شود.

Download Product Presentation deep_blue_arrow 280.af Website deep_blue_arrow