مشتریان و همکاران

موفقیت Identot Infotech به مشتریان و شرکای ما بستگی دارد. شرکت شما به برنامه های IT ما احتیاج دارد و ما به شما احتیاج داریم! شرکای ما ارائه دهندگان راه حل از راه دور ، شرکت های IT ، مشاوران مدیریت ، وب و مشاوران فناوری اطلاعات ، مربیانی هستند که به مشتریان خود نزدیک هستند و می توانند به آنها مشاوره دهند و بهترین خدمات را در مورد آنها آموزش دهند.

با توجه به نیازهای شما و نیازهای مشتریان ، برنامه های همکاری ما برای شما ایجاد شده است ، زیرا شما ارزش افزوده ای را به راه حلهای ما ارائه می دهید.

تمرکز ما همواره در ایجاد ارزش برای شرکا و مشتریان بوده است. ما این کار را از طریق نمونه کارها راه حلهای تولید شده به دست آورده ایم که نه تنها تجربه کاربر نهایی را افزایش می دهد بلکه عملکرد تجاری شرکای خود را نیز بهبود می بخشد. ما این کار را با استفاده از راه حل هایی که سرمایه گذاری های قدیمی را انجام داده اند انجام داده ایم و از فن آوری پیشرفته ، ارائه خدمات و تکنیک های مدیریت در برنامه ها ، پلتفرم ها و ارائه خدمات استفاده کرده ایم.

آیا می خواهید با ما شریک شوید؟

این برنامه برای شرکت ها و مستقلانی که می توانند فعالیتی تأییدشده در اطراف راه حلهای ما را توجیه کنند باز است. شرکت ها درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما ارسال می کنند

همکاران

partners_img1 partners_img2 partners_img3 partners_img4 partners_img5 partners_img6

مشتری

client1 client2 client3 client4 client5 client6 client7