کسپرسکی

کسپرسکی یک ضد ویروس است که رایانه اصلی را در برابر ویروس ها و تهدیدات دیگر محافظت می کند. این آنتی ویروس دارای مجوز است که می تواند در دو یا بیش از دو رایانه شخصی که مایکروسافت ویندوز را اجرا می کنند قابل استفاده باشد. آنتی ویروس Kaspersky امنیت اساسی را برای رایانه شخصی شما ارائه می دهد. مجموعه ویژگی های آن شامل اسکن ضد ویروس برای نرم افزار و پرونده های شما ، نظارت بر فعالیت ، جستجوی آسیب پذیری ها و کنترل ترافیک اینترنت می باشد.

دیواره آتش

این امکان دسترسی ایمن به شبکه محلی شما و شبکه جهانی وب را فراهم می کند. می توانید برای هر برنامه یا درگاه شبکه قوانینی تنظیم کنید (مانند مواردی که دسترسی به اینترنت را به یک برنامه خاص محدود می کنند یا یک درگاه را مسدود می کنند).

ضد هرزنامه

این ایمیل تمام ایمیل های ورودی و خروجی Microsoft Office Outlook یا Outlook Express را بررسی می کند. همه ایمیل های مشکوک در پوشه Spam فیلتر می شوند.

ضد بانر

این ویژگی به شما امکان می دهد تبلیغات نمایش را در صفحات وب یا در رابط نرم افزار مسدود کنید. لیست سیاه سفارشی سازی وب سایت هایی که آگهی های تبلیغاتی را نمایش می دهند در حال حاضر در این برنامه ادغام شده است. همچنین می توانید بنرهای جدیدی را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید.

محافظت از وب کم

این ویژگی در هر زمان فعال کردن وب کم در رایانه شخصی خود به کاربران اطلاع می دهد ، از استفاده مخفیانه دشمنان جلوگیری می کند.

صفحه کلید ایمن

این ویژگی در هر بار وارد کردن داده ها به فرم های آنلاین ، از کاربران در برابر چوب های کلیدی محافظت می کند. می توانید برای وب سایت ها و دسته های داده انتخاب شده محافظت کنید و از یک صفحه کلید روی صفحه برای تایپ داده استفاده کنید.

دیواره آتش

این امکان دسترسی ایمن به شبکه محلی شما و شبکه جهانی وب را فراهم می کند. می توانید برای هر برنامه یا درگاه شبکه قوانینی تنظیم کنید (مانند مواردی که دسترسی به اینترنت را به یک برنامه خاص محدود می کنند یا یک درگاه را مسدود می کنند).

Anti-Spam

This checks all inbound and outbound emails from Microsoft Office Outlook or Outlook Express. All suspicious emails would be filtered to the Spam folder.

Anti-Banner

This feature allows you to block display advertising on web pages or in a software interface. The customizable blacklist of websites that display ad banners is already integrated into the program. You can also add new banners you wish to block.

Webcam Protection

This feature serves to notify users any time a webcam on their PC is enabled, preventing adversaries from secretly using it.

Secure Keyboard

This feature protects users from key loggers any time they input data into online forms. You can enable protection for selected web sites and data categories and use an on-screen keyboard to type in data.