مرکز اطلاعات

طراحی ، پیاده سازی و تعمیر و نگهداری هویت Infotech ارائه دهنده راه حل های “rack in Row” و راه حل های racking و power برای Emerson Data Solutions Center. چه نیاز به قفسه قفسه و راه حل های خنک کننده یا نصب کابینت داده های سفارشی از 1- 100 یا بیشتر کابینت داشته باشید ، Identity Infotech می تواند تجهیزات و تجهیزات را تحویل دهد.

Identity Infotech همچنین می تواند خدمات طراحی نوبه خود کلید طراحی برای موارد جدید یا افزونه های شما را به مراکز داده موجود ارائه دهد. Identity Infotech از سال 2015 خدمات ساخت و ساز برای مرکز داده ها ، جمع آوری ، سیستم عامل های حامل و امکانات مهم برای ماموریت ارائه می دهد. ما در ایالات متحده آمریکا (و خارج از ساحل) با شرکای تهیه و حذف تجهیزات تجهیزات دیتا در ایالات متحده (و خارج از ساحل) همکاری کرده ایم تا طراحی ساخت و رفع آن را ارائه دهیم. مراکز داده

ما معماران و RCDD را در اختیار شما قرار می دهیم تا راه حل های خاص مرکز داده و پهنای باند را به شما ارائه دهیم. این که آیا نیازهای شما در کاهش هزینه های تجهیزات ، کاهش هزینه های انرژی ، کاهش پهنای باند یا پهنای باند و یا ردیابی تجهیزات شما از طریق سیستم های ردیابی RFID ، از طریق سیستم های ردیابی RFID ، هویت خود را دارد ، می تواند آن خدمات را ارائه دهد. Identity Infotech با تامین کنندگان پیشرو در صنعت و سازندگان مراکز داده ، تأسیسات شبکه ارتباط از راه دور ، مراکز عملیاتی اضطراری و امکانات مشابه همکاری کرده است و می تواند شرایط عملیاتی 24×7 را به شما پیشنهاد دهد.